סיפורי חיים

איילת ומאי

שמי איילת. חשבתי לשתף אתכם בתחושות שלי לקראת שנת הלימודים החדשה. אני אמא לבת מדהימה בת שלוש שבעוד מס' ימים מתחילה את ימיה הראשונים בגן. איזו התרגשות. אתם בטח תוהים למה ילדה בת שלוש הולכת בפעם הראשונה לגן? נכון, בד"כ הולכים לגן בפעם הראשונה בגיל צעיר יותר, אבל מאי שלי אלרגית לחלב, אלרגיה שמסכנת חיים וכפי שהוסבר לי אפילו אם תאכל מכפית שלא שנשטפה ביסודיות היא עלולה להיכנס להלם אנפילקטי ולמות.

להמשך קריאהאשלי בריירס

 יש לי בנים תאומים בני 12, בנים עם סוכרת מסוג 1. הם בנים טיפוסיים, פעילים ונראים ילדים בריאים. כאשר הם אובחנו פחדתי שאם יהיה להם אירוע הקשור לסוכרת שלהם, אף אחד לא יבין. לכן קנינו צמידים לזיהוי רפואי. מהרגע שקנינו את הצמידים, הם ענדו אותם ומעולם לא הורידו אותם.  
americanmedical-id  |  יולי 2010
 


מיכאל-ג'יימס רוסו

 שמי מיכאל-ג'יימס רוסו וחשוב לי לשתף אתכם במה שקרה לי. לפני 3 שנים התחילו אצלי תגובות אלרגיות למוצרים רפואיים שונים. ידעתי שיש לי אלרגיה ללטקס (החומר ממנו עשויות כפפות חד פעמיות), אבל לא אלרגיה אחרת. לאחר כמה חודשים הייתי צריך לקחתי Avelox (אנטיביוטיקה) והתעלפתי. כשהאמבולנס הגיע כל הצוות הרפואי לבש כפפות לטקס. 
americanmedical-id

להמשך קריאהלורה

שמי לורה. בגלל שאני חולה במחלת הסוכרת אני רואה את הרופא שלי כל 3 חודשים לבדיקות דם, רמת הסוכר, לחץ דם, חלבונים ושומנים. כשעזבתי את המשרד שלו יום אחד הרגשתי שרמת הסוכר שלי נמוכה קצת. הלכתי מיד למקדונלד'ס בחשיבה לקנות שייק שוקולד.  כל מה שאני זוכרת הוא שהושטתי את היד לקבל את העודף.
americanmedical-id

להמשך קריאהביל

לפני 3 שנים בעלי, ביל, אובחן כחולה  אלצהיימר. כשהוא כבר לא היה יכול להישאר לבד בבית במהלך היום, אני נאלצתי להפסיק לעבוד, עברנו לגור עם הבן שלי בביתו בפאלם ביץ, פלורידה.

americanmedical-id

להמשך קריאה


ג'ייד

ג'ייד הייתה כמעט בת שנתיים כאשר התברר לנו שהיא סובלת מאלרגיות קשות לחלב, ביצים, בוטנים, יחד עם כמה אלרגיות למזונות אחרים. הרופא שלנו הציע לנו לרכוש צמיד זיהוי רפואי עבורה ורכשנו אחד בסגנון "ילדותי".
americanmedical-id

להמשך קריאה
 

 
 
 
   

   
   
לקוח יקר !   לידיעתך - אין אנו אחראיים (ולא יכולים להיות) על עיכובים בדואר ישראל.
 
חברת מדיתג איי. די. בע"מ   |   רחוב העמל 11, ראש העין   |   טלפון: 072-221-2227   |   פקס: 03-9566779  |   info@meditag.co.il   |   תקנון
      
         
דרושים    |     קורות חיים    |    חיפוש עבודה  | לביא קושלביץ - חקלאות עירונית
                     
                                                                                         
לייבסיטי - בניית אתרים